Hakkımızda

Bilginin tarihi kadar eski olmayı biz de isterdik. Fakat her canlı gibi belirli mekan ve zamanda hayatımızı idame ettirmemiz gerektiği gerçeğinin önüne geçemeyiz. Kafakalem.com bu gerçeğin farkında olarak geç kalmadığını düşünüp Ekim 2018 tarihi itibarıyla yayın hayatına başlamıştır. “Gündemden habersiz kalmayıp gündeme esir olmama” düsturunu benimseyen Kafakalem.com, insana dair ve insanı ilgilendiren her konuda faydalı yazılar yazmayı kendine amaç edinmiştir. Bu yüzden “Gündemden haberdar olup bununla yetinmeyenler için; Tarih, Edebiyat, Araştırma ve Sosyal Medya Haberleri” demiştir.

En değerli yazıların yanı sıra tarih, edebiyat, kültür, sosyoloji ve diğer alanlarla ilgili görsel paylaşımlar, videolar, şuan bilmediğimiz zamanla hayatımızın bir parçası olabilecek argümanlar da dahil okuyucularıyla buluşacaktır.

Bilginin gücünün farkında olanların takibinde olacağı Kafakalem.com kendini sürekli geliştirmeyi ve değerli okuyucularının fikirlerini önemsemeyi kendine şiar edinmiştir. Bu şiar asla hakikatin önüne geçmeyecek, bilginin güç olduğu ispatını yenileyecektir. Beraber bilginin gücünü görmek isteyen tüm takipçilerimiz bizlere her türlü yazı, fotoğraf ve diğer paylaşımlar sunarak katkıda bulunabilir. Bunun için tek yapmanız gereken şey Kafakalem. com’da profil açmak olacaktır.